Дуже задоволенні , як якістю обслуговування так і якістю товару. Все вчасно , без передплати, відповідальне відношення . Можна довіряти 100%. Виробник культиватора ШИП Україна - з гордістю можна сказати , що вироблено із хоробрість і гарної якості ( якістю було щиро здивовані) . Уже працюємо на полі, нічого не довелось , переробляти. Токарні роботи , дуже якісні. Купуйте українське - підтримайте своїх громадян, які залишились тут і працюють. Будемо рекомендувати іншим. Бажаємо мирного неба , натхнення та успіхів у справі і розвитку.
Коментар продавця
Щиро дякуємо Наталія! Приємно було свами співпрацювати. Миру всім і добра!
Владимир Ф.
Відмінно
Коментар продавця
Щиро Дякую! Приємно було свами співпрацювати. Миру всім і добра.
Дуже задоволенні , як якістю обслуговування так і якістю товару. Все вчасно , без передплати, відповідальне відношення . Можна довіряти 100%. Виробник культиватора ШИП Україна - з гордістю можна сказати , що вироблено із хоробрість і гарної якості ( якістю було щиро здивовані) . Уже працюємо на полі, нічого не довелось , переробляти. Токарні роботи , дуже якісні. Купуйте українське - підтримайте своїх громадян, які залишились тут і працюють. Будемо рекомендувати іншим. Бажаємо мирного неба , натхнення та успіхів у справі
і розвитку.
Щиро дякуємо Наталія! Приємно було свами співпрацювати. Миру всім і добра!
Щиро Дякую! Приємно було свами співпрацювати. Миру всім і добра.
Замовляв мотоцикл.все.прийшло.швидко.ідеально.упаковано.і.повністю.укомплектовано.дякую.продавцеві.Сергію.за.професійність.відповідальність.і.пораду.у.виборі
Дякуємо! Приємно було з вами співпрацювати. Миру, здоров'я, благополуччя вашій родині. Нехай техніка приносить задоволення!
Щиро Дякую! Приємно було свами співпрацювати. Миру всім і добра.
Всім привіт!Придбав мотоцикл SPARK 200 к.см.Зателефонував,все гарно пояснили, замовив і товар був доставлений,ніяких зауважень.
РЕКОМЕНДУЮ.
Щиро Дякую! Приємно було свами співпрацювати. Миру всім і добра.
Щиро Дякую! Приємно було свами співпрацювати. Миру всім і добра.
Замовлення отримав, все гарно, і упаковка бомба
Щиро Дякую! Приємно було свами співпрацювати. Миру вам та благополуччя.
Щиро Дякую! Приємно було свами співпрацювати. Миру всім і добра.
Щиро Дякую! Приємно було свами співпрацювати. Миру вам та благополуччя. Детальніше: https://agrobizteh.com.ua/ua/testimonials
Дякую Слава! Ми намагаємось завжди підтримувати високі стандарти обслуговування наших клієнтів.