
Причіп тракторний 1ПТС-2 (самосвальний, 2т.)
- В наявності
86 636 ₴
- +380 (95) 721-81-32Відділ збуту
- +380 (63) 615-94-64Відділ збуту
Причіп тракторний 1ПТС-2 (самосвальний, 2т.) - Замовити техніку можна за номерами ☎ +380978311959 ☎ +380957218132
Доставка здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта".
Оплата у разі отримання.
Причіп тракторний 1ПТС-2 (самосвальний, 2т.) Причіп сільськогосподарський, призначений для перевезення різних вантажів за допомогою трактора. З гідравликою. Технічні характеристики: Вантажність, зокрема 2 Габаритні розміри кузова, мм (ДхШхВ) 2250х1500х450 Розмір шин 7.5х16 Потужність агрегатованого трактора, к.с. 12 — 24
Доставка здійснюється всією Україною нашими евакуаторами з представником або транспортною компанією.
Ви можете Приїхати до нас, Вибрати й Оформити техніку на оглядовому майданчику прямо на заводі.
Працюємо БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ.
Терміни доставки 1-2 робочих дні.
Надаємо повний пакет документів: транзитний номер, сертифікат відповідності, договорок куплі-продажі, витратна накладна, акт приймання-передавання, митні оформлення. AgroБізтех ☎ +380978311959 ☎ +380957218132
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Тип причепа | Причіп |
| Вид причепа | Одновісний |
| Тип розвантаження | Тристоронній |
| Вантажопідйомність | 2 т |
| Габаритні розміри | |
| Висота борту | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність трактора що агрегатується, л. с. | 22-25 |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 2250 мм |
| Розмір шин | 6,5*16 |
- Ціна: 86 636 ₴




